Oferta lokalna

Bez noclegu

REZERWUJ

Bez pośredników

Atrakcje w ośrodku

  • Strefa relaksu: jacuzzi, sauna i siłownia,
  • Bilard, piłkarzyki, tenis stołowy,
  • Dwutorowa kręgielnia,
  • Kawiarnia i zadaszony taras widokowy,
  • Sala kominkowa z dobrze wyposażonym barkiem,
  • Wypożyczalnia rowerów,
  • Miejsce do grillowania i na ognisko.

Restauracja

SZEF KUCHNI POLECA

Nasza restauracja poleca się na śniadania, obiady, kolacje. Wyśmienite menu w formie bufetów, świeże lokalne produkty i dania przygotowane w oparciu o tradycyjne staropolskie receptury, z naciskiem na ich regionalny charakter. Zapraszamy również do kawiarni, gdzie oprócz doskonałej kawy serwujemy ciasta i sękacze wykonywane w rodzinnej cukierni z 40-letnią tradycją, a także napoje z własnej rozlewni wód. Letni taras to świetnie miejsce na zimne piwo w upalne dni, czy spotkania towarzyskie przy drinku.

Imprezy i przyjęcia

RODZINNE I SŁUŻBOWE

Zachęcamy do organizacji imprez firmowych i przyjęć rodzinnych. Od blisko 20 lat obsługujemy komunie, chrzciny, imprezy urodzinowe, studniówki imprezy firmowe nawet dla 160 osób. Zapewniamy profesjonalną obsługę, bogate menu i oprawę muzyczną. Taras przy kawiarni to doskonałe miejsce na zorganizowanie dowolnego przyjęcia nawet dla 120 osób, z pięknym widokiem na jezioro, możliwością tańca oraz muzyki na żywo. 

Wesela

ŚLUB I PRZYJĘCIE WESELNE NAD JEZIOREM

Ślub i przyjęcie weselne w niepowtarzalnej scenerii, nad jeziorem na 2-hektarowym terenie pełnym zieleni i kwiatów. Pyszna kuchnia, której menu jest dostosowywane do Państwa życzeń, jak również stół z wiejskimi przysmakami oraz wspaniała oprawa uroczystości, wyróżnią nas spośród innych miejsc organizujących przyjęcia weselne. Profesjonalna organizacja i obsługa uroczystości nawet dla 160-ciu osób!

Masz pytania?

Planujesz organizację przyjęcia, bądź wesela?
Zadzwoń lub napisz, a postaramy się przygotować ofertę na miarę Twoich potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu

Nad jeziorem

Boisko

Konferencje

Dla rodziny

Wesela

Parking

Restauracja

Pomost

Bowling

Zostań z nami na dłużej

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Wymagana zgoda
Informator