Zielona szkoła Mazury

Idealny Ośrodek na Zieloną Szkołę

REZERWUJ

Bez pośredników

Zielone szkoły na Mazurach

Ośrodek wczasowy Helena znajduje się nad samym jeziorem Gołdapiwo oraz przy Puszczy Boreckiej. Od Giżycka dzieli nas 20 kilometrów, w okolicy znajdują się również Banie Mazurskie, Kruklanki oraz rzeka Sapina. Z Warszawy dojedziecie już w 3 i pół godziny, z Torunia w 4 i pół a z Olsztyna w niecałe 2 godziny.

Szkoły chętnie wybierają Mazury jako kierunek swoich integracji. Ośrodek położony nad jeziorem z prywatną plażą jest idealnym miejscem dla uczniów i nauczycieli, którzy chcą wypocząć w otoczeniu natury, cenią sobie spokój i szukają miejsca, które zapewni atrakcje dla uczniów. 

Wypoczywając na Mazurach razem z klasą, podczas Zielonej Szkoły nie zabraknie zabawy I integracji. Pozwolimy uczniom nawiązać więź, która poprawi relacje w klasie I szkole. 

Napisz: grupy@owhelena.com.pl

Kiedy rezerwować Zieloną Szkołę?

Chcąc zapewnić sobie miejsce warto zarezerwować pobyt kilka miesięcy wcześniej.

Planując Zieloną Szkołę na Mazurach we wrześniu i październiku warto składać rezerwacje w maju lub czerwcu – da to gwarancję dostępnych miejsc i lepszych cen. Jeżeli planujemy wiosnę 2025 - najlepszym terminem rezerwacji jest zima.

Animacje dla dzieci

Podczas pobytu w Ośrodku Helena na Mazurach klasa może wybrać dowolne zajęcia, które urozmaicą czas spędzony na Zielonej Szkole. Pomożemy zorganizować animacje nad jeziorem, opiekę ratowników lub wieczorną dyskotekę.

Zrealizujemy wybrane przez uczniów bloki animacyjne, które urozmaicą pobyt na Mazurach podczas Zielonej Szkoły. Nasi instruktorzy prowadzą animacje artystyczne, taneczne, bushcraftowe oraz ruchowe. 

Animatorzy mogą przeprowadzić gry terenowe oraz zapewnić wysokiej jakości zajęcia z wykorzystaniem infrastruktury oraz profesjonalnych sprzętów. 

Jakie animacje wybrać?

Warto zastanowić się nad preferencjami uczniów oraz specyfiką grupy. Zdajemy sobie sprawę, że praca w dużych grupach utrudnia indywidualne podejście do dzieci i młodzieży. 

Chętnie przedstawimy swój program animacji na zielonej szkole. Tworzymy je indywidualnie biorąc pod uwagę wielkość grupy, wiek oraz preferencje uczniów i nauczycieli. D

Wyjazdy szkolne z dietami 

Każda dieta, alergia pokarmowa lub uczeulenie wymaga indywidualnego uzgodnienia, dlatego prosimy o kontakt naszego opiekuna grup, który będzie mógł zaproponować rozwiązanie I potwierdzić możliwości realizacyjne. Prosimy o kontakt, podczas którego wspólnie znajdziemy optymalne rozwiązanie. 

Pobierz ofertę w PDF

Planujesz Zieloną Szkołę na Mazurach?

Sprawdź wolne terminy!
Zadzwoń lub napisz, a postaramy się przygotować ofertę na miarę Twoich potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu

+48 505 760 028

biuro@owhelena.com.pl

Jeziorowskie 31
11-612 Kruklanki

Nad jeziorem

Boisko

Konferencje

Dla rodziny

Wesela

Parking

Restauracja

Pomost

Bowling

Zostań z nami na dłużej

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Wymagana zgoda
Informator